Resultater 2009

Page 1 Page 2 Page 3 Page 8 Page 9
09-02-14, Berak, lørdag: BIS Senior og Beste klubbkatt EC IP Evita av Bergenia (N) Berak, lørdag 14.02.09Oppdretter: Kirsten Kjærrgård, Eier: Sissel Gjelsten
Return to top.
09-02-14, Berak, lørdag: NOM (N) Veiten’s Dina, SBI f Berak, lørdag 14.02.09Oppdretter/Eier: Ann Kristin Eilertsen, (N) Veiten’s
Return to top.
09-02-14, Berak, lørdag: BIV Shapur Cassanova, SBI n 21 Berak, lørdag 14.02.09Oppdretter: Sigrid C. Saxegaard, Eier: Else-Lill Slettmo
Return to top.
09-02-14, Berak, lørdag: BIV og NOM JW S*Satin Dream’s Beat of my heart, SBI a Berak, lørdag 14.02.09Oppdretter: Anette Bergman Fracasso, Eier: Renate E. Dahl
Return to top.
09-02-14, Berak, lørdag: BIV (N) Santogato’s Damir, SBI n 21 Berak, lørdag 14.02.09Oppdretter/Eier: Renate Dahl
Return to top.
09-02-14, Berak, lørdag: NOM S*Acholes Citrin, SBI d Berak, lørdag 14.02.09Oppdretter: Anna-Karin Andersson, Eier: Renate Dahl
Return to top.
09-02-14, GRK, Mölndal, lørdag: BIV tot og BIS Junior S*Moses’ Pralin SBI n GRK, Mölndal, lørdag 14.02.09Oppdretter/Eier: Nina d’Aubigné
Return to top.
09-02-15, Berak, søndag: NOM (N) Veiten’s Dina, SBI f Berak, søndag 15.02.09Oppdretter/Eier: Ann Kristin Eilertsen, (N) Veiten’s
Return to top.
09-02-15, Berak, søndag: BIV, NOM og Beste klubbkatt IC PR (N) Nævdal’s Balder sbi n 21 Berak, søndag 15.02.09Oppdretter: Geir Nævdal, Eier: Ann Kristin Eilertsen
Return to top.
09-02-15, Berak, søndag: BIS og NOM Kastrat EC IP Evita av Bergenia (N) Berak, søndag 15.02.09Oppdretter: Kirsten Kjærrgård, Eier: Sissel Gjelsten
Return to top.
09-02-15, Berak, søndag: NOM EC S* Phoenix Pride Jaggernaut (blåtabby) Berak, søndag 15.02.09Eier: Jannicke W. Baug
Return to top.
09-02-15, Berak, søndag: NOM Roy van de Simonas, (sjokolade) Berak, søndag 15.02.09Eier: Jannicke W. Baug
Return to top.
09-02-15, Berak, søndag: BIV og NOM JW S*Satin Dream’s Beat of my heart, SBI a Berak, søndag 15.02.09Oppdretter: Anette Bergman Fracasso, Eier: Renate E. Dahl
Return to top.
09-03-14, Stockholms kattklubb, lørdag: BIV Trollehöjds Xianquan, SBI b Stockholms kattklubb, lørdag 14.03.09Oppdretter: Lisa Gustavsson, Eier: Sigrid Saxegaard
Return to top.
09-03-15, Stockholms kattklubb, søndag: BIV og NOM CH GIP (N) Santogato’s Chanti (Poirot), SBI a Stockholms kattklubb, søndag 15.03.09Oppdretter: Renate E. Dahl, Eier: Karen B.A. Lægreid
Return to top.
09-03-21, Norak, lørdag: BIV og NOM Trollehöjds Xianquan, SBI b Norak, lørdag 21.03.09Oppdretter: Lisa Gustavsson, Eier: Sigrid Saxegaard
Return to top.
09-03-21, Norak, lørdag: BIV (N) Lykkeweiler’s Jippi Norak, lørdag 21.03.09Eiere: Katja Westerholm & Espen Hartløv
Return to top.
09-03-21, Norak, lørdag: NOM GIC (N) Izadora av Rosario, SBI n Norak, lørdag 21.03.09Oppdretter: Erna Berg, Eiere: Anita Bjørnli Hansen og Per Arne Hansen
Return to top.
09-03-21, Norak, lørdag: BIV og NOM DK* Lindow’s Quincy, SBI n Norak, lørdag 21.03.09Oppdretter: Claus Lindow Hansen, Eiere: Anita Bjørnli Hansen og Per Arne Hansen
Return to top.
09-03-21, Norak, lørdag: BIV (N) Seterdal’s Blue Sunshine Norak, lørdag 21.03.09Oppdretter: Mona Seterdal, Eier: Trude Bergheim
Return to top.