Resultater 2016

Page 1 Page 2 Page 3
2016-10-22 Hansakatten, lørdag: NOM PR IC Shapur Chrysantemum Oppdretter: Sigrid C. SaxegaardEier: Sigrid C. Saxegaard
Return to top.
2016-09-25 RORAK, søndag: Champion CH NO*Fruitblossom’s Edda, SBI n Oppdretter: Bodil MossEier: Solfrid Bergli
Return to top.
2016-09-24 RORAK, lørdag: NOM PR IC Shapur Chrysantemum Oppdretter: Sigrid C. SaxegaardEier: Sigrid C. Saxegaard
Return to top.
2016-09-24 RORAK, lørdag: Premier PR SC (N) Slettmos Bruce Oppdretter: Else-Lill Iren SlettmoEier: Bodil Moss
Return to top.
2016-09-18 Sunnmørskatten, søndag: NOM og BIS IC S*RausHöjden’s Zita, SBI a 21 Oppdretter: Lena EkströmEier: Sigrid C. Saxegaard
Return to top.
2016-09-18 Sunnmørskatten, søndag: Supreme Champion SC (N) Shapur Mario Oppdretter: Sigrid C. SaxegaardEier: Sonja Marita Witsø Krogh
Return to top.
2016-09-17 Sunnmørskatten, lørdag: NOM IC S*RausHöjden’s Zita, SBI a 21 Oppdretter: Lena EkströmEier: Sigrid C. Saxegaard
Return to top.
2016-09-11 Hålka, søndag: Supreme Premier SP SC NO*Fumapusene Brum Oppdretter: Ranita HansenEier: Ranita Hansen
Return to top.
2016-09-10 Hålka, lørdag: Premier PR GIC (N) Totenkatten’s Valeria Oppdrettere: Kenneth og Therese TandsætherEier: Ranita Hansen
Return to top.
2016-08-28 SØRAK, søndag: BIS IC S*RausHöjden’s Zita, SBI a 21 Oppdretter: Lena EkströmEier: Sigrid C. Saxegaard
Return to top.
2016-08-07 TERAK, søndag NOM GIP CH NO*Zaphirpusen Zorro Oppdretter: Beate EriksenEier: Beate Eriksen
Return to top.
2016-08-06 TERAK, lørdag: NOM, BIS og DSM GIP GIC (N) Veiten’s Hera DVM DSM Oppdretter: Ann Kristin EilertsenEier: Bodil Moss
Return to top.
2016-08-06 TERAK, lørdag: International Champion IC NO*Sitak Bianca Oppdrettere: Tove og Alf Fosshaug GarvikEier: Line Jeanette Gundersen
Return to top.
2016-08-06 TERAK, lørdag NOM GIP CH NO*Zaphirpusen Zorro Oppdretter: Beate EriksenEier: Beate Eriksen
Return to top.
2016-08-06 TERAK, lørdag Supreme Champion SC (N) Turtlecat Molly Oppdretter: Synnøve Blix HenjesandEier: Beate Eriksen
Return to top.
2016-06-05, søndag: NOM og BIS GIP CH S*RausHöjden’s Pascal af Raus JW DVM Oppdretter: Lena EkströmEiere: Kari og Fred Fredriksen
Return to top.
2016-06-04, lørdag: NOM GIP CH S*RausHöjden’s Pascal af Raus JW DVM Oppdretter: Lena EkströmEiere: Kari og Fred Fredriksen
Return to top.
2016-06-04 SMK KKF Krakow, Polen, lørdag: NOM Shapur Havana, SBI b Oppdretter: Sigrid C. SaxegaardEier: Sigrid C. Saxegaard
Return to top.
2016-05-22 VKK, søndag: NOM GIC Shapur Mario Oppdretter: Sigrid C. SaxegaardEier: Sonja Marita Witsø Krogh
Return to top.
2016-05-22 VKK, søndag: BIS Shapur Havana, SBI b Oppdretter: Sigrid C. SaxegaardEier: Sigrid C. Saxegaard
Return to top.